Ательє

TRENCH & COAT поділяє цінності будинку моди «Ленер Кордьє», який з 1954 року докладає всіх зусиль, щоб вигідно підкреслити жіночу фігуру.

60 років пристрасті й творчих пошуків на варті жіночності.

У TRENCH & COAT наші кравчині об’єднують таланти для створення унікальних екземплярів верхнього одягу. Починаючи від вибору матеріалів аж до остаточного оздоблення, кожен крок виробництва базується на промисловому досвіді, набутому протягом десятиліть. Про кожну з деталей турбуються двадцять професіоналів, які працюють не покладаючи рук у наших ательє.

А ось як відбувається процес створення наших колекцій: від брейнстормінгу в офісах до задоволених усмішок покупців!

Запуск нової колекції — на цей момент ми завжди чекаємо як з радістю, так і з деяким хвилюванням.

Чому?

Тому що з гордістю демонструємо вам наші нові моделі, а за цим стоїть багато місяців роботи, роздумів, різноманітних розробок — ціла методологія, розписана, як по нотах, завдяки досвіду «Ленер Кордьє».

Кожна колекція — це наша дитина!

Насправді на те, щоб приготуватися до презентації колекції, ми витрачаємо близько року!

Усе починається з виявлення модних тенденцій, які адаптуємо під стиль і базові цінності власної торгової марки. Наші дизайнери намагаються вловити дух часу, а після цього пускають у хід творчі здібності.

Далі, коли наше натхнення задало напрям подальшій роботі, ми відвідуємо виставку 1ère Vision у Парижі. Це — виставка тканин, що відбувається двічі на рік і є обов’язковою для участі всіх професіоналів, які займаються виробництвом одягу. Потім ми робимо вибір залежно від вихідних ідей, від відчуття кольорів, від якості та багатьох інших чинників! Ми використовуємо цілу низку критеріїв, щоб ви могли одержати найкращий продукт після закінчення виробництва моделей.

montage-salon

На цій стадії в наших головах запускаються творчі процеси — адже йдеться про те, щоб створити ваш гардероб, задовольнити потреби для різних моментів життя!

Це означає, що ми переходимо до розроблення плану — справжньої червоної нитки всього процесу готування колекції.

Дизайнери починають з того, що відбирають тканини та розподіляють їх за категоріями: трикотаж, водовідштовхувальні, жакардові…

Потім вони визначають загальну гаму кольорів та розподіляють попередньо відібрані тканини.

Урешті-решт, ці тканини оживають у міру того, як наші дизайнери починають створювати ескізи моделей, з яких поступово й складається план колекції.

collection

Після того, як праця нашого мозку дала результат, до роботи беруться руки професіоналів, дорогоцінні та незамінні. Розробники запускають «туаль» — так називається перший прототип. Він виробляється в нашому ательє в Азбруку на півночі Франції, у штаб-квартирі «Ленер Кордьє». Власне ательє — це цінна перевага, адже дозволяє нам виражати ідеї, розвивати досвід і творчість… та заощадити чимало часу від моменту задуму до реалізації продукції.

Для того, щоб одержати цей прототип, конструктор визначає виміри та уточнює всі технічні характеристики для виробництва лекала. Кожна частина його накладається на тканину, і деталі вирізають.

Кравчиня з’єднує відрізані частини та виготовляє з них модель, старанно пропрасовуючи шви на кожному етапі. Нарешті продукт проходить етап перевірки, на якому контролер визначає відповідність кожної деталі — правильність вимірів, довершеність збірки…

Цей вихідний прототип дозволяє переконатися в тому, що обраний матеріал відповідає формі моделі.

Toiles Coupe

До завершення роботи ще дуже багато!

Як тільки перші зразки зроблено, то візуально оцінюємо їх і перевіряємо, щоб обрати найкрасивіші моделі з-поміж них! Вибір завжди суворий, і ми ніколи не даємо шансу навіть найменшим сумнівам.

Якщо модель успішно пройшла відбір, її повертають у досвідчені руки дизайнерів, які зроблять її досконалішою, добираючи до неї аксесуари (ґудзики, підкладки тощо) та уточнюючи деталі (тип кишень, розташування ґудзиків, форму комірця тощо).

Ось так ми одержуємо другий прототип, який дає змогу переконатися у відповідності стилю та «правильному пошиттю» виробу.

Модель випробовують на манекені, щоб конструктор міг відкоригувати її параметри та посадку, аби ви мали досконалий вигляд!

Modelisme

Від цього моменту переходимо до другої фази — комерціалізації колекції.

Ми виготовляємо моделі в кількох екземплярах, щоби створити колекцію для кожної з демонстраційних зал. Таким чином, наші менеджери з продажів і торгові агенти зможуть представити колекцію клієнтам, мультибрендовим магазинам, та прийняти на неї замовлення.

Через два місяці, майже всі замовлення зібрано, тож можна розпочинати виробничий процес! Тканини ми замовляємо в тих країнах, які славляться найкращими технологіями: в Італії — вовняні та літні жакардові тканини, у Кореї — водовідштовхувальні для плащів і курток. Після цього передаємо виробничі замовлення до наших ательє, що розташовані в Західній Україні, де команди професіоналів працюють на основі технологій і досвіду «Ленер Кордьє» у Франції.

Textile

Гадаєте, на цьому й усе, ми досягли мети? Аж ніяк! Роботи ще — непочатий край!

А поки ваші майбутні улюблені моделі виготовляють, ми починаємо працювати над їхньою рекламою.

Справді, саме час відзняти колекцію та розмістити світлини на інтернет-сайті, в каталогах, аби підкреслити цінності нашої продукції та продемонструвати, як добре попрацювали.

Для знімання ми вибираємо моделей і віднаходимо місця, які найбільше надихають. А на це також має піти кілька днів роботи!

Lookbook

Нарешті настає довгоочікуваний момент — вихід колекції!

Ось і розпочинається новий сезон, ми з нетерпінням спостерігаємо за вашими реакціями… а водночас за лаштунками наш налагоджений «механізм» уже запускає весь процес із самого початку, щоб підготувати нову колекцію!

Постійно чатуючи на зміну модних тенденцій, наші дизайнери далі розширюють колекції відповідно до того, як виникають нові ідеї або потреби, і тому вони одночасно працюють над двома колекціями — зимовою та літньою.

Кінцевий результат нашої роботи — це гарне та комфортне пальто, в якому ви почуваєтеся захищеною та зігрітою цілу зиму, цей тренч молодіжного кольору, що пасуватиме вашій помаді, або ця маленька курточка, без якої в сезон ви тепер не зможете обійтися.

Щоразу, коли ви приміряєте будь-яку з моделей TRENCH & COAT, то одягаєте на себе результат багатогодинних роздумів, праці та взаєморозуміння між значною кількістю відділів, що беруть участь у процесі виробництва.

Ми пишаємося тим, що виготовляємо, адже завжди пропонуємо вам нашу найкращу продукцію, відчуваючи любов до добре виконаної роботи, як це робить «Ленер Кордьє» уже понад 60 років.