Плащі

Cologne - beige

Cologne - beige

5990,00₴

Ceneri - jaune

Ceneri - jaune

5490,00₴

Molene - creme

Molene - creme

5990,00₴

BALINIA - camel

BALINIA - camel

6490,00₴

BLUNA - camel

BLUNA - camel

6490,00₴

Плащі віД Trench And Coat

Ах, цей чудовий аромат Франції...

Які асоціації у вас викликає Франція? Витончений аромат «Шанель», терпке бордо, запах натуральної кави... І, звичайно ж, відоме «шерше ля фам», адже саме парижанки вважаються найелегантнішими жінками у світі, і цьому званню вони багато в чому зобов'язані умінню підбирати гардероб і внутрішньому почуттю міри у використанні додаткових елементів образу.
Законодавицею моди по праву вважається Франція, і француженки вже не одне десятиліття надихають і вражають нас умінням поєднувати одяг та аксесуари таким чином, що перехожі мимоволі обертаються їм услід. Французький шарм – це мрія кожної жінки, незалежно від віку, соціального статусу й положення в суспільстві.

Чому саме плащ?

У якості базового елементу верхнього одягу француженки віддають перевагу плащам, і це дійсно усвідомлений вибір, адже класичний тренч, доповнений ніжним шарфом або м'яким палантином, яскравими рукавичками або оригінальним капелюшком, здатний зробити образ елегантним і незабутнім.

Компанія ТОВ «ЛЕЛА» – офіційний представник марки «Trench & Coat» в Україні – з радістю надає нашим улюбленим жінкам можливість купити плащ в Києві, в якому ви відчуєте себе справжньою паризькою мадам або мадемуазель! Плащ, який ви можете придбати у нас, створений з використанням європейських лекал, тому моделі верхнього одягу відповідають найвищим вимогам французького стилю. У пошитті тренчей використовуються високоякісні плащові тканини на бавовняній основі, що дозволяють відчувати комфорт у будь-яку погоду. І якщо додати до цього злагоджену роботу професіоналів високої кваліфікації, то можна отримати всі складові формули успіху, як стати справжньою іконою стилю. Шедеври, створені маркою одягу «Trench & Coat, підкорюють сучасних жінок з першого погляду.

«Trench & Coat» – гарантія якості і стилю

Хочете виглядати так, немов тільки зійшли з подіуму тижня моди в Парижі? Що робити, якщо політ в столицю Франції за придбанням верхнього одягу не входить у ваші плани? Тепер ви можете купити плащ «Trench & Coat» в Україні, у якому ви виглядатимете як Бриджіт Бардо та Катрин Деньов. Щонайширший асортимент моделей і оновлення колекцій двічі на рік дозволять вам бути на піку популярності. Ми із задоволенням допоможемо вам відчути себе леді на мільйон!